Про інформаційний відділ

Відділ Інформаційного Забезпечення був створений 1 жовтня 2008 року. Відділ закріплений за ректоратом.
 
Керівником відділу призначений старший викладач Якушев Дмитро Ігорович. Заступник керівника відділу асистент Устинов Павло Андрійович.

 

З моменту створення співробітниками відділу були виконані роботи по створенню локальної обчислювальної мережі академії, що об'єднала всі корпуси і структурних підрозділів за допомогою пристрою сучасних магістральних оптоволоконних мереж.

 

На даний момент співробітниками відділу ведуться роботи з розвитку та адміністрування мережі, підтримки сайту академії і організації різних мережевих сервісів.

 

Для забезпечення оперативного розміщення інформації на web-сайт академії керівникам структурних підрозділів прохання ознайомитися з «Правилами надання інформації ..»

 

З питань підключення користувальницьких комп'ютерів до локальної обчислювальної мережі академії керівникам структурних підрозділів прохання ознайомитися з «Порядком підключення користувачів ..»
 

З питань технічного функціонування локальної обчислювальної мережі і доступу до мережевих сервісів прохання залишати заявки по телефону 7-298-555 (автовідповідач), 097-153-74-46 (Віталій Панченко, техпідтримка) або по електронній пошті io@ogasa.org.ua , тему листа обов'язково починати зі слова «ЗАЯВКА».