Відділ моніторингу та якості освіти

Відділ моніторингу і якості освіти

Відповідно до стратегії розвитку та  політики гарантії якості освіти Одеської державної академії будівництва та архітектури відділ виконує такі функції:

• Забезпечення реалізації державної політики з питань моніторингу якості освіти.
  • Розробка єдиної системи критеріїв, діагностичного інструментарію, показників моніторингу якості освіти в академії
  • Вивчення та узагальнення стану проведення моніторингу якості знань студентів в інститутах академії, відповідності якості знань студентів освітнім програмам згідно з стандартами вищої освіти.
  • Аналіз ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти;
  • підготовка пропозицій щодо усунення недоліків, виявлених під час контрольних моніторингових перевірок;
  • Перевірка обліково-звітної документації щодо організації освітнього процесу.

Анкетування викладачів
Анкета випускника ОР магістра ОДАБА
Оцінювання Освітньої компоненти ОДАБА
Опитування "Тенденції розвитку технологій дистанційного навчання у ОДАБА"
Опитування ДНУ Інституту модернізації змісту освіти (для викладачів та здобувачів)"

Будь ласко, якщо  в вас виникли пропозиції щодо підвищення якості освіти в академії  завертайтесь до відділу ми будемо раді співпраці!

Тел.+380937019948
monitot@ogasa.org.ua
вул. Дидріхсона,4 головний корпус ОДАБА каб.158
Керівник відділу Крюковська-Тележенко Світлана Андріївна

Гаряча лінія з питань надання кваліфікованої анонімної допомоги студентам, викладачам і співробітникам  академії, а також іншим категоріям населення  з питань забезпечення якості освіти та попередження конфліктних ситуацій.
"Телефон довіри":  729-86-14