Реєстрація для складання МТНК в магістратуру

Інформація щодо онлайн реєстрації для складання

Магістерського тесту навчальної компетентності в 2022 році

для спеціальностей галузі знань "Управління та адміністрування"

Вступникам до магістратури ОДАБА на базі ступеня вищої освіти бакалавра на спеціальності 073 "Менеджмент", 075 "Маркетинг" та 076 "Підприємництво, торгівля для біржова діяльність" обов'язково необхідно скласти Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК), який проводиться за технологією ЗНО.

Реєстрацію для складання МТНК здійснює приймальна комісія академії на підставі заяви та документів абітурієнтів.
Реєстрація триватиме з 27 червня до 18 липня (до 18.00) 2022 року
Додатково про процедуру реєстрації можливово ознайомитись за посиланням
Календар проведення Магістерського тесту навчальної компетентності

Онлайн реєстрацію здійснюють відбіркова комісія деканату Навчально-наукового інституту бізнесу та інформаційних технологій:
відповідальна особа – Євдокімова Ольга Мамедівна
моб. тел. +38 (096) 345-14-01; e-mail – bit@ogasa.org.ua

Для реєстрації абітурієнту необхідно надати особисто до деканату Інституту бізнесу та інформаційних технологій або надіслати на електронну адресу bit@ogasa.org.ua скан-копії або фотокопії наступних документів:
- бланк анкети-заяви за встановленою формою - скачати;
- документ, що посвідчує особу (паспорт 1 та 2 сторінка або ID-картка з обох сторін);
- облікова картка платника податків;
- документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках);
- медичний висновок за формою №086-3/о (тільки для вступників, яким потрібно створити особливі умови для проходження МТНК);
- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для вступників, які навчались у військових закладах).

У темі листа обов’язково треба зазначити РЕЄСТРАЦІЯ НА МТНК, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).
Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановані копії екзаменаційного листка та реєстраційної картки на електронну адресу вступника, зазначену в заяві-анкеті.

Для кожного вступника, якому виготовлено бланк екзаменаційного листка,, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.