07.04.2021 пройшла друга відкрита лекція Інеси Лаур

07.04.2021 пройшла друга відкрита лекція Інеси Лаур, викладача, дослідника з Швеції. Інеса поєднує викладацьку діяльність у Linköping University, Linnaeus University, Chalmers Institute of Technology, Швеція та University of South-Eastern, Норвегія. В Одеській державній академії будівництва та архітектури Інеси Лаур проводить дослідження по програмi Visby - стипендіальна програма Шведського інституту.

На відкритій лекції Інеса презентувала напрям свої досліджень, розповіла про останні публікації, особливості розвитку будівельної індустрії у Швеції та торкнулася тем стосовно особливостей швецької освіти, дистанційного навчання у період пандемії, а також провела інтерактивне опитування для присутніх.

Дякуємо Інесі за цікаву та продуктивну зустріч та сподіваємось на можливість проведення подібрих заходів, не лише в режимі онлайн.