Зображення ОДАБА спільно з українськими університетами розпочинає роботу по реалізації проекту «UKRENERGY». 2023
Одеська державна академія будівництва та архітектури спільно з українськими університетами розпочинає роботу по реалізації проекту «UKRENERGY».
Проект здійснюється в рамках європейської програми Erasmus+ КА2 (Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти: Напрямок 2 – Партнерство для трансформації вищої освіти). Заявником та керівником проекту є Генуезький університет (Італія), загальна тривалість проекту 3 роки.

До складу команди проекту також увійшли представники ЗВО України:

• Київський національний університет будівництва та архітектура.
  • Одеська державна академія будівництва та архітектури.
  • Державний вищий навчальний заклад Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.
  • Національний університет «Львівська політехніка».
  • Національний транспортний університет.
  • Одеський національний економічний університет.
  • Державний вищий навчальний заклад Український державний хіміко-технологічний університет.
  • Львівський національний аграрний університет.
  • Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Проект буде реалізований у кооперації з іноземними колегами:

Гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця (Польща), Університетом ім. Луїджі Ванвітеллі (Італія), Словацьким технічним університетом (Словаччина).

«UKRENERGY» має на меті розробку нових магістерських курсів з «Енергоефективності, модернізації будівель та енергетичного планування» в українських університетах, а також просування кращого досвіду ЄС щодо освітніх методологій та знань, пов’язаних з енергоефективністю та стійкістю будівель.

Проект включає створення сучасних лабораторій, розробку навчальних матеріалів та впровадження інноваційних практик викладання/навчання, як для майбутніх інженерів, так і для науковців, що прагнуть підвищити кваліфікацію в напрямку енергоефективності, модернізації будівель та енергетичного планування.