Новини

Новини

Програма і збірник тез науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу

Запрошуємо вас взяти участь у роботі 78 науково-технічної  конференції професорсько-викладацького складу Одеської державної академії будівництва та архітектури, яка відбудеться 19-20 травня 2022 р.

Новини

Програма і матеріали конференції «Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти»

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі V міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти».

Новини

Просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації

Просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації

Новини

Безкоштовний доступ до 5 наукових ресурсів від Research4Life: Hinari, AGORA, OARE, ARDI та GOALI

З травня 2022 року з'явилась можливість скористатися безкоштовним доступом до 5 наукових ресурсів від Research4Life: Hinari, AGORA, OARE, ARDI та GOALI. Доступ можливий із усіх комп'ютерів, підключених до академічної мережі.

Новини

Програма та матеріали конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільно

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІV всеукраїнської науково-практичної конференції  «Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту».

Новини

Розклад лекцій з 05.05.2022р. по 11.05.2022р. для здобувачів вищої освіти

Розклад лекцій з 05.05.2022р. по 11.05.2022р. для здобувачів вищої освіти на тему: "Просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації"

Новини

Студенька ІБІ, Марія Хомко, щодо зарахування у Баскетбольну школу L’Alqueria Валенсії

Марія Хомко, студентка Інженерно-будівельного інституту ОДАБА, здає тести щодо фізичної підготовки для зарахування у Баскетбольну школу L’Alqueria [L'Alqueria del Basket] Валенсії.

Новини

Вебінар «Культурна спадщина і культурний обмін Dada-LAB і PLAY LAB для Одеси», 15.04.2022

Всіх бажаючих запрошуємо на вебінар «Культурна спадщина і культурний обмін Dada-LAB і PLAY LAB для Одеси», який буде проходити 15 квітня 2022 р. з 11.30 до 13.30.  Спікери – наші колеги з університету Павії, Італія.

Новини

Академічна мобільність викладачів у Політехнічний університет міста Валенсії (Іспанія).

З 04.04.2022 по 08.04.2022 рр. з метою участі в академічній мобільності у рамках міжнародного проекту Erasmus+ було відряджено наших викладачів у Політехнічний університет міста Валенсії (Іспанія).