Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Зображення Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2021
Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році та їх керівників!

1. Приймаченко Олександру Олександрівну, студентку групи ЕП-363. Диплом ІІІ ступеня. Галузь знань (спеціальність) «Економіка бізнесу».  Керівник – Окландер Тетяна Олегівна, д.е.н., проф., зав.кафедрою ЕтаП.

2. Пашинову Віталія Олександровича, студента групи ЕБП – 509 М(п). Диплом ІІ ступеня. Галузь знань (спеціальність) «Економіка будівництва». Керівник – Серьогіна Наталія Валеріївна, к.е.н., доцент кафедри ЕтаП.

3. Еміху Дениса Олеговича, студента групи ЗЕП-51 та Чайченка Дмитра Станіславовича, студента групи ЕБП-609м(п). Диплом ІІІ ступеня. Галузь знань (спеціальність) «Менеджмент природоохоронної діяльності». Керівник – Тюлькіна Катерина Олександрівна, к.е.н., доцент кафедри ЕтаП.

4. Гайошко Єлизавету Вікторівну, студентку групи ВБК-516м(п). Диплом ІІІ ступеня. Галузь знань (спеціальність) «Будівництво та цивільна інженерія». Керівник – Довгань Олександра Дмитрівна, к.т.н., доцент кафедри ПАТБМ.

5. Мальцева Дениса Олександровича, студента групи МБГ-515м(п). Диплом ІІІ ступеня. Галузь знань (спеціальність) «Будівництво та цивільна інженерія». Керівник – Керш Володимир Яковлевич, к.т.н., зав.кафедрою МБГ.

6. Лисака Антона Леонідовича, студента групи ЗтК-419. Диплом ІІ ступеня. Галузь знань (спеціальність) «Геодезія та землеустрій». Керівник – Константінова Олена Вікторівна, к.е.н, доцент кафедри Геодезії та землеустрою.