Новини Новини

Новини

Матеріали і програма науково-практичної конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи», яка буде проведена у дистанційному форматі 27-28 жовтня 2022 р.

Новини

Запрошуємо викладачів взяти участь у VIII конференції ETAEc 8-9 грудня 2022 року

У рамках міжнародного співробітництва Одеської державної академії будівництва та архітектури з Університетом Пітешти (Румунія) запрошуємо викладачів взяти участь у VIII конференції ETAEc.

Новини

Програма і збірка матеріалів науково-практичної конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», 20

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами:  проектний підхід в сучасному менеджменті», 20-21 жовтня 2022 р.

Новини

Програма і збірка матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», 06-08 ж

Програма і збірка матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», 06-08 жовтня 2022 р.

Новини

Лист МОНУ Про онлайн-навчання для педагогічних працівників закладів освіти

омпанія Google Україна проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти»