Програма ХІІ всеукраїнської конференції "Будівництво в сейсмічних районах України", 23-25 вересня 2021 р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ХІІ всеукраїнської науково-технічної конференції "Будівництво в сейсмічних районах України",  яка буде проходити 23-25 вересня 2021 р. в  приміщенні пансіонату «Совіньон».

Співорганізаторами конференції є: Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон), ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», Одеська державна академія будівництва та архітектури, Інститут геофізики імені С.І. Субботіна, Національної академії наук України, Академія будівництва України, Конфедерація будівельників України, Академія енергетики України, Асоціація «Укргідроенерго», ТОВ «ЛІРА САПР», ТОВ «СТІКОН», Колективне підприємство «БУДОВА», Українська Асоціація сейсмостійкого Будівництва.

Передбачене пленарне засідання та робота у секціях:

Секція 1. Сейсмостійкість будівель. Методи та результати розрахунків на сейсмостійкість. Удосконалення нормативних документів

Секція 2. Сейсмічне мікрорайонування. Взаємодія основ та фундаментів. Геотехніка. Гідротехнічні споруди

Секція 3. Конструктивні рішення та проектування сейсмостійких будівель. Експериментальні методи дослідження сейсмостійкості. Системи сейсмоізоляції

Програма конференції