Зображення Проект ОДАБА та ПДАБА здобув перемогу у програмі «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна» 2021
Проект Одеської державної академії будівництва та архітектури та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури здобув перемогу у програмі «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна», що фінансується Британською Радою та Європейським Союзом, проект отримав високу оцінку за наступними критеріями:

• Relevance of the project and previous collaboration
  • Objectives and description of the activity
  • Academic design
  • Implementation
  • Impact and sustainability
та був підтриманий експертами з України та Великої Британії https://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/sam-ukraine

«САМ Україна» сприяє міжрегіональній академічній співпраці між ЗВО через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Програма передбачає фінансування: транспортних витрат, розселення та витрат на харчування студентів.

Відповідно до умов проекту п’ять студентів ІV року навчання Архітектурно-художнього інституту (денної форми навчання) мають можливість навчатися в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) в продовж семестру у 2021/2022 н. р. (01.09.2021 – 19.12.2021).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
  • на момент подачі документів бути студентом (кою) 3 курсу Архітектурно-художнього інституту;
  • мати середній бал успішності за останній семестр не нижче 85 балів

Для участi у конкурсі необхідно підготувати наступні документи:
  • Мотиваційний лист
  • Виписку з оцінками за останній семестр
  • Curriculum Vitae (Europass form). Curriculum Vitae повинно бути підготовлене у формі Europass відповідно до інструкцій та шаблонів, доступних на: https://europass.cedefop.europa.eu/documen…/curriculum-vitae

Документи, що подаються, повинні бути на українській мові, крім Curriculum Vitae.

Документи необхідно надіслати одним документом .pdf на електронну адресу intercom@ogasa.org.ua, або надати у паперовому виді у відділ міжнародних зв’язків ОДАБА (корпус ГС, 1 поверх)

Термiн подачi документiв до 30/06/2021

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародних зв’язків.