5.04.2021 року завершено реконструкцію лабораторії Теплопостачання

За участю адміністрації Академії, компанії «Danfoss», фірми "Теплоенергоналадка", а також співробітників кафедри Теплогазопостачання та вентиляції 5.04.2021 року завершено реконструкцію  лабораторії Теплопостачання.

Лабораторія має індивідуальний тепловий пункт (ITП), якій обслуговує систему опалення корпусу колишнього  санітарно-технічного факультету.

Модернізація лабораторії дозволяє програмувати роботу ІТП безпосередньо в лабораторії та дистанційно за допомогою інтернет-порталу ECL COMFORT 310 INTERNATIONAL компанії Danfoss. Це знизить витрати на опалення будівлі до 30 відсотків.  Портал дозволяє виробляти інжиніринг цієї енергосистеми.

Нові стенди Danfoss також були змонтовані в лабораторії.

Лабораторія буде використовуватися в навчально-виховному процесі за Освітніми програмами:

• Теплопостачання та вентиляція - спеціальність Будівництво та цивільна інженерія;
  • Енергетичний менеджмент та інжиніринг енергосистем - спеціальність Теплоенергетика;
  • На курсах з сертифікації енергоефективності будівель.