Запрошуємо взяти участь на X-Міжнародному Фестивалі архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії.

Запрошуємо Вас взяти участь на X-Міжнародному Фестивалі архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії.

Фестиваль пройде 15-16 квітня 2021 року в онлайн форматі.
Співорганізатором фестивалю виступає Новосибірський державний архітектурно-будівельний університет (Сібстрін)
В рамках фестивалю плануються такі заходи:

15 квітня 2021:

13:30 - 13:55 - Прямий ефір з Новосибірського державного архітектурно-будівельного університету і Казахської головний архітектурно-будівельної академії. Реєстрація учасників;
14:00 - 15:00 - Офіційна церемонія відкриття Х - Міжнародному Фестивалі архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії;
15:00 - 15:30 - Віртуальна екскурсія по м Новосибірськ;
15:30 - 18:00 - Тематичні майданчики, майстер-класи, вебінари від учасників Фестивалю.

16 квітня 2021:
14:00 - 16:00 - Презентація представлених робіт на Міжнародний огляд-конкурс випускних робіт, підведення підсумків роботи журі огляд-конкурсу за спеціальностями;
16:00 - Урочисте закриття Х - Міжнародного Фестивалю архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії. Вручення дипломів переможцям Міжнародного огляд-конкурсу.

Для участь потрібно зареєструватися за посиланням: Посилання для реєстрації