Відбулася онлайн зустріч з викладачем Кишинівського державного педагогічного університету

30.03.21 пройшла онлайн зустріч з викладачем кафедри мистецтвознавства, графіки та методології викладання Кишинівського державного педагогічного університету ім. Іона Крянге Херцем Валеріу, який провів майстер-клас з каліграфії під назвою: «Використання каліграфічних технік в латинському алфавіті» для студентів та викладачів Архітектурно-художнього інституту. На майстер-класі були присутні більш 50 учасників.

Захід відбувся в рамках програми міжнародної співпраці кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури та факультету образотворчого мистецтва та дизайну Кишинівського державного педагогічного університету ім. Іона Крянге (Молдова).

Дякуємо Олешко Лідії Іванівні та Постолач Ані-Марії за підготовку та реалізації заходу.