Студентка АХІ Леоненко Марія взяла участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції

Студентка архітектурно-художнього інституту Леоненко Марія взяла участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції, що присвячена 101-річчю Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова «Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики», яка відбулася 2-3 грудня 2021 року в м. Миколаєві

Під науковим керівництвом професора, доктора історичних наук, Відмінника освіти, Почесного краєзнавця України Валерії Леонідівни Цубенко студентка АХІ Леоненко Марія Ігорівна підготувала наукову публікацію: «Історія розвитку інституту інтелектуальної власності в Україні (1991–2021)», що була виголошена на 1 секції «Теорія та історія держави і права. філософія права» (Всього 15 годин – 0,5 кредита ЄКТС).

З результатами роботи наукової конференції видано збірник матеріалів «Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики: Матеріали XIV міжнародної науково-практичної конференції, що присвячена 101-річчю Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв, 2–3 грудня 2021 р. – Миколаїв: Видавничий дім «Гельветика», 2021. – 648 с.»
Матеріали конференції