Шановні абітурієнти! ОДАБА розпочинає цикл екскурсій

Зображення Шановні абітурієнти! ОДАБА розпочинає цикл екскурсій 2021

Шановні абітурієнти, Одеська державна академія будівництва та архітектури розпочинає цикл екскурсій!

У вас є унікальна можливість познайомитись з Інститутом гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії на індивідуальній екскурсії 26.03.2021 о 15:00.
Всіх кого цікавлять спеціальності:

133 Галузеве машинобудування: "Будівельна техніка та автомобілі"
192 Будівництво та цивільна інженерія: "Автомобільні дороги та аеродроми", "Водопостачання та водовідведення", "Теплопостачання та вентиляція", "Організація технічного нагляду у будівництві"
194"Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології: "Гідротехнічне будівництво", "Гідромеліорація", "Водогосподарське та природоохоронне будівництво", "Раціональне використання і охорона водних ресурсів".
275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті): "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)".

144 Теплоенергетика: "Муніципальна та промислова теплоенергетика і енергозбереження", "Енергетичний менеджмент та інжиніринг енергосистем".

Надсилайте свої дані (ФІО, назва школи, номер телефону, бажана спеціальність) на електронну адресу mark@ogasa.org.ua та отримайте сертифікати на участь у розіграші ноутбуку.

Кількість учасників обмежена. Карантинні вимоги дотримуються.