Присвячується 30-річчю Незалежності України
 «Культурна спадщина Європи і України: історія, охорона і сучасний стан»
V студентська наукова конференція
 (до Дня Європи в Україні)

25 травня 2021 р. розпочала роботу V студентська наукова конференція «Культурна спадщина Європи і України:  історія, охорона і сучасний стан», формат – онлайн. Організатором конференції виступила кафедра українознавства.

Відкрив конференцію ректор академії, голова оргкомітету конференції к. т. н., проф., заслужений діяч науки і техніки України Ковров А. В. З вітальним словом виступили: проректор академії з наукової роботи д. т. н., проф. Кровяков С. О., голова Одеської обласної Ради Миру, депутат Одеської обласної ради Афанасьєва Т. В., к.е.н., заслужений журналіст України, голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України Работін Ю. А., д. е. н., проф., директор навчально-наукового інституту бізнесу та інформаційних технологій Педько І. А., завідувач кафедри українознавства д. і. н., проф., Почесний краєзнавець України Цубенко В. Л.

Засідання було розпочато доповіддю-презентацією студентки 3 курсу архітектурно-художнього інституту: Залогіної А. на тему: «Європейська неоготика в архітектурі Одеси». Далі з науковими доповідями-презентаціями виступили студенти: Леоненко М. «Історія світової архітектури на прикладах покинутих будівель України», Зелінська В. «Деякi питання iсторiї будiвництва Мiланського собору», Петренко М. «Історія та архітектура 3-х найвідоміших мостів Європи», Липська Д. «Великі жінки в історії України: тандем жіночності та незламного духу» та ін.

За результатами засідання головою наукового комітету завідувачем кафедри українознавства, д. і. н., проф. Цубенко В. Л. було підведено підсумки роботи конференції. Студенти отримали сертифікати учасника конференції.
Завершилася наукова конференція культурною програмою.

Програма конференції