II міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у плануванні територій»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі II міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», проведення якої передбачено 07-09 жовтня 2021 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Метою конференції є впровадження інноваційних рішень і обмін досвідом по просторово-територіальному розвитку, процесами управління територіальними ресурсами і моніторингу та охорони навколишнього середовища.

На конференції передбачено роботу за наступними напрямками  (перелік може бути змінено у залежності від якісного складу надісланих заявок):

1. Геодезія, інженерна геодезія, картографія.
2. Землеустрій, кадастрові системи, моніторинг територій.
3. Геоінформаційні технології, цифрова картографія.
4. Еколого-економічні  рішення з протидії глобальним викликам.
5. Програмне та технічне забезпечення процесів просторово-територіального розвитку.

Адреса оргкомітету:

Одеська державна академія будівництва та архітектури,
65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.

Координатор конференції - Стадніков Володимир Васильович, к.т.н., доц. кафедри геодезії та землеустрою, Тел. 050 3363057, 067 4829491.

Відповідальний секретар – Шаргар Олена Миколаївна,
старший викладач кафедри геодезії та землеустрою. Тел. (048) 729-85-81,