9 листопада відбувся Польсько-українській форум ректорів

9 листопада 2021 р. ректор академії проф. Ковров Анатолій Володимирович взяв участь у роботі Польсько-українського форуму ректорів, який відбувся на базі Варшавського політехнічного університету (м. Варшава, Польща).

Форум ректорів – це підсумковий захід по проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти».

Форум було організовано у гібридній формі за участю близько 40 ректорів з Польщі та України.
Під час зустрічі учасники змогли обговорити нові програмні позиції на 2022 р.. У рамках Польсько-українського проєкту учасникам були представлені нові цілі щодо подальшої співпраці, а саме:

• Обмін інформацією щодо змін у системі вищої освіти Польщі та Україні.
  • Представлення партнерами власного досвіду, вдалих практик у сфері діяльності різних типів закладів вищої освіти в обох країнах.
  • Обмін досвідом щодо діяльності національних конференцій ректорів.
  • Розвиток управлінських та лідерських компетенції керівних кадрів.
  • Поширення інформації про системні рішення, запровадженні в Європейському просторі вищої освіти.

Також на форумі було представленні нові заходи, умови та позиції для університетів-партнерів на 2022-2024 роки.

Учасники форуму відвідали Варшавський університет природничих наук. Керівництво університету представило гостям Водний центр, у тому числі Лабораторію води та осаду стічних вод, Лабораторію якості води та Лабораторію механічних властивостей ґрунтів та гірських порід. Учасники познайомилися з лекційними залами, спортивними спорудами та студентським гуртожитком.