Студенти академії – переможці ХХІ Загальнонаціонального конкурсу «УКРАЇНСЬКА МОВА – МОВА ЄДНАННЯ»

Студенти академії – переможці
ХХІ Загальнонаціонального конкурсу
«УКРАЇНСЬКА МОВА – МОВА ЄДНАННЯ»
27–29 серпня 2020 р. у Золотій залі Одеського Літературного музею відбулися відкриття і церемонія нагородження переможців ХХІ фестивалю рідної мови (Голова Оргкомітету заслужений журналіст України, к.е.н. Юрій Работін, співголова – академік, Герой України Іван Дзюба, член організаційного комітету – почесний краєзнавець України, д.і.н., проф. Валерія Цубенко).
Девізом Конкурсу є вислів Пантелеймона Куліша: «Рідне слово, рідний розум, рідна й правда буде».
На Конкурсі були номінації: «На видноті усього світу», «Квітни, мово наша рідна», «Мовне багатоголосся», «Пошук. Істина. Наука», «Рубежі подвигів і безсмертя», «Первоцвіт», «Лауреати – засоби масової інформації», «Лауреати». Цього року були представлені країни: Франція, Канада, Естонія, Австралія, Польща, США, Ізраїль, Болгарія. На Конкурс надійшло понад 500 робіт від майже 300 учасників.

Студенти архітектурно-художнього інституту стали переможцями у номінаціях:
«Пошук. Істина. Наука»
Гондзя Данiїл – за наукову доповідь-презентацію «Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка в Києві»
Залогіна Аліса, Леоненко Марія – за наукову доповідь-презентацію «Культурні об’єкти ЮНЕСКО, що знаходяться під загрозою зникнення»
Калинка Варвара – за наукову доповідь-презентацію «Культурна спадщина України та її збереження»
Лісова Анна – за наукову доповідь-презентацію «Ансамбль історичного центру Львова»
Медвецька Ганна – за наукову доповідь-презентацію «Деякі особливості збереження історичного центру Одеси як культурної спадщини»
«Первоцвіт»
Залогіна Аліса – за новелу «Молитва любви»
Леоненко Марія – за добірку поезій «Вже час!»