Відкритий доступ до платформи Udemy

Шановні учасники освітнього процесу!
 
За ініціативи та за підтримки МОН України1 для українських ЗВО з метою підтримки української освіти в умовах війни, надано можливість відкритого доступу до курсів освітньої платформи Udemy.
 
Udemy – міжнародна комерційна освітня платформа, яка створена з метою формування можливостей для саморозвитку і підвищення кваліфікації всіх бажаючих. Udemy – це не класична освітня, академічна платформа.

 

Це платформа, на якій курси створені здебільшого практиками (експертами) для практиків для того, щоб прокачувати конкретні скіли, конкретні знання.

 

Платформа містить різні за тривалістю, здебільшого невеликі курси, засновані на відеоконтенті, спрямовані на розвиток дизайнерських, управлінських, лідерських, комунікаційних скілів, маркетингових та бізнесових навичок, цифрової грамотності, особистого розвитку.

 

Курси розміщені на 11 мовах, переважно англійській.

 

Для безкоштовного доступу відібрано понад 12 тис. популярних курсів.
 
Навчання на курсах, що представлені на платформі може стати корисним на шляху вашого особистого та професійного розвитку.
По завершенню курсу користувач отримує сертифікат, який може бути поданий ним для визнання результатів освіти, отриманих в неформальній освіті згідно Положення про визнання результатів неформальної освіти в ОДАБА та Положення про підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників ОДАБА.

 

Для реєстрації на платформі звертайтесь до адміна - керівника центру організації освітнього процесу Ширяєвої Н.Ю. за адресою mop@ogasa.org.ua Після отримання від адміна запрошення та персональної реєстрації Ви самостійно обиратимете курси, які хочете вивчати та інтенсивність власної роботи.

 

Серед запрошених з академії вже понад 120 користувачів обрали онлайн-курси, у том числі з дизайну (3Dдизайн, мобільний дизайн, веб-дизанй, дизайн інтерфейсу, графічний дизайн та ілюстрації, інструменти дизайну та ін.),  хмарні обчислення, управління інфраструктурою ІТ, офісне програмне забезпечення (операційні системи, презентації, електронні таблиці, електронна пошта та продуктивність, сумісна робота), управління проєктами, фінанси та бухгалтерськиій облік, лідерство та управління, маркетинг (контент-маркетинг, платна реклама, пошукова оптимізація, маркетинг в соціальних мережах, відео і мобільний маркетинг, маркетингова аналітика і автоматизація маркетингу), продажіособистий розвиток (іскуство та творчість, здоров’є і фітнес, вивчення іноземної мови, підприємництво, управління стресом та ін.), робоче місце та управління персоналом,  додаткова освіта PMI (PDU)  та багато інших курсів!

 

Мобільний додаток Udemy Business.

 

Користування платформою Udemy Business можливо також через мобільний додаток. При цьому в мобільному додатку Ви зможете працювати над власним розвитком і офлайн (попередньо завантаживши лекції та відеоматеріали).

 

Як почати використовувати Udemy через мобільний додаток?
  1. Завантажте додаток Udemy for Business на Ваш смартфон.
  2. Введіть початок назви облікового запису організації «ua» та натисніть «Далі».
  3. Введіть свій логін і пароль.