Новини Новини

Новини

Відкритий конкурс на проходження навчання за проєктом академічної мобільності

У межах співпраці за проєктом ЄC Erasmus+ KA1 між Одеською державною академією будівництва та архітектури та Бранденбурзьким технологічним університетом Котбус-Зенфтенбург Brandenburg University of Technology Cottbus-Senftenberg (м. Котбус, Німеччина)

Новини

Програма і збірник науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу академії

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі у роботі 80-ї науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу Одеської державної академії будівництва та архітектури, яка відбудеться 16 - 17 травня 2024 р.

Новини

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі V міжнародної науково-практичної конференції

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі V міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», проведення якої передбачено 24-26 жовтня 2024 р. 

Новини

18 травня відбудеться День Відкритих дверей

День відкритих дверей - це чудова можливість для майбутніх абітурієнтів ознайомитися з різноманітними спеціальностями, відвідати лабораторії та навчальні аудиторії, а також отримати вичерпні відповіді на всі свої питання. 

Новини

Програма і матеріали конференції «Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти», яка відбудеться 9-10 травня 2024 р