Об отделе контрактного обучения и трудоустройства

В Одеській державній академії будівництва та архітектури для сприяння в працевлаштуванні випускників працює відділ зв∙язку з виробництвом та маркетингу.

Створена та постійно поповнюється база даних студентів і випускників, які звертаються за наданням допомоги в працевлаштуванні. Також укладені договори на підготовку спеціалістів і постійно розширюється база потенційних роботодавців.

Направлення на роботу видаються на основі трьохсторонніх договорів між академією підприємством і випускником та згідно листів-заявок. На теперішній час укладено з роботодавцями біля 10% договорів на подальше працевлаштування випускників.

Розроблена і розіслана на ведучі будівельні і комунальні підприємства України тест-анкета, яка включає в себе інформацію про спеціальності, за якими проводиться випуск молодих спеціалістів, тенденції розвитку підприємства на найближчі 5 років, а також перспективи наших взаємовідносин. Анкета включає в себе наступні питання:
- Які роботи виконує підприємство?
- Тенденції розвитку підприємства.
- Інформація про спеціальності, за якими проводиться підготовка молодих фахівців.
- На які спеціальності у підприємства є попит на випускників.
- Чи працюють на підприємстві випускники академії і відгуки про їх виробничу діяльність?
- Перспективи взаємовідносин.
Постійно продовжується накопичення бази потенційних роботодавців.
Укладені договори на підготовку студентів з послідуючим працевлаштуванням з такими роботодавцями як ТОВ «Стікон»      (м. Одеса); ВАТ «Одесагаз» (м. Одеса); ТОВ «Одесатеплокомуненерго» (м.Одеса); КП «Іллічівськводоканал» (м. Іллічівськ); ДП «Іллічівський торговий порт» (м. Іллічівськ); ПБМО «Одесабуд» (м.Одеса);  ПБГ «Інтобуд» (м.Одеса) та багатьма іншими.
Співпрацюємо з Одеським міським центром зайнятості з питань, що спрямовані на координацію дій сторін направлених на реалізацію соціального захисту у працевлаштуванні випускників.
Майже 100%  працевлаштовані випускники бюджетної форми навчання і близько 5% випускників, які навчалися за контрактною формою навчання.
Для різних спеціальностей в розділі наступних дисциплін: менеджмент персоналу, управління персоналом, мотивація виробничого персоналу, менеджмент організацій, основи менеджменту і маркетингу включені питання зв'язані з працевлаштуванням випускників, а саме – техніка пошуку роботи, складання резюме та написання листів, підготовка до співбесіди, поводження  під час співбесіди та оцінка  результатів співбесіди.

Для допомоги в працевлаштуванні  зразок резюме та зразок оформлення запиту для випускників ОДАБА