ЦЕНТР ДОАКАДЕМІЧНОЇ ОСВІТИ
ОДЕСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Запрошуємо учнів 10-11х класів, випускників загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, а також громадян, які мають повну середню освіту, пройти навчання у Центрі і підготуватися до складання ЗНО із фахових предметів та/або до творчого конкурсу.

Предмети підготовки
Фахові предмети ЗНО:
- Українська мова та література
- Математика
- Англійська мова
- Історія України
- Фізика
Предмети творчого конкурсу:
- Рисунок і Архітектурна композиція
- Рисунок
- Живопис
Доакадемічна підготовка:
- Креслення

Організація учбового процесу
За бажанням слухачі можуть обрати один або декілька предметів для навчання.
Заняття містять теоретичний та практичний матеріал, обов'язкові поточні контрольні роботи. Наприкінці навчання проводиться підсумкова атестація слухачів.
Заняття проводять досвідчені педагоги, що мають великий досвід роботи з підготовки до вступних іспитів в академію та інші вищі навчальні заклади України.
Навчання проходить по буднях в другій половині дня і у вихідні в денний час. Можлива заочна форма навчання.

Термін і вартість навчання
Заняття у Центрі починаються з 1 жовтня.  Групи формуються протягом року по мірі надходження заяв слухачів. Основні навчальні потоки формуються на початку жовтня, грудня та лютого. Академічний об’єм за одним предметом складає 4 години на тиждень. Закінчення занять 15 травня.
Для бажаючих підготуватися до творчого конкурсу існує літній інтенсив (12 годин на тиждень). Початок та закінчення занять інтенсиву залежить від правил вступної компанії.
Вартість підготовки уточнюйте в деканаті ЦДО.

Програми підготовки
  • - Програми вивчення фахових предметів ЗНО (Українська мова та література, Математика, Англійська мова, Історія України, Фізика) відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти, складені на основі діючих програм для середньої загальноосвітньої школи.
  • Програми предметів до творчого конкурсу відповідають програмі вступного творчого конкурсу до академії, та включають передачу колірних відносин і моделювання форми, передачу контрасту, зображення натюрморту.
Приклади робіт підготовки до творчого конкурсу

«Архітектура та містобудування»

«Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
Рисунок - модель архітектурної деталі (гіпсова капітель), олівець
Архітектурна композиція - група геометричних фігур, олівець

Відео АХІ

Живопис - натюрморт з гіпсовою головою, акварель
Рисунок - класична скульптурна модель (гіпсова голова), олівець

Відео ОМ

Переваги наших слухачів

Найважливіша перевага, що отримують слухачі Центру - це знання. Вони допоможуть випускникам в успішному складанні ЗНО, підвищать шанси пройти творчий конкурс, а також сприятимуть адаптації майбутніх студентів до умов навчання в академії.
За результатами підсумкової атестації слухачам Центру під час вступу до Одеської державної академії будівництва та архітектури на інженерно-технічні спеціальності («Будівництво та цивільна інженерія», «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», «Галузеве машинобудування», «Геодезія та землеустрій») нараховуються додаткові бали (до 10 балів), які можуть стати вирішальними при зарахуванні на місця державного замовлення.
Слухачі мають можливість відвідувати читальний зал бібліотеки академії, отримувати групові та індивідуальні консультації, відвідувати Дні відкритих дверей, студентські заходи.

Документи, що потрібні для зарахування слухача до Центру:
- Заява про зарахування   (оформлюється в деканаті Центру)
- Ксерокопія першої сторінки паспорта або свідоцтва про народження
- Фотографія 3х4 см (1 шт)
- Квитанція про оплату навчання