Про редакційно-видавничий відділ

Згідно Наказу №173/од від 27.09.2022р. "Щодо створення видавничої групи", з метою підвищення якості наукових публікацій в періодичних наукових виданнях академії, сприяння індексації періодичних видань у міжнародних наукометричних базах та популяризації наукових досягнень співробітників, створено видавничу групу (повний перелік членів видавничої групи дивіться у розділі видавнича група) у наступному складі:

• Ковров А.В. - ректор академії, голова;
  • Кровяков С.О. - проректор з НР, заступник голови;
  • Антонюк Н.Р. - доцент кафедри архітектурних конструкцій;
  • Василенко О.Б. - завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища;
  • Вировой В.М.-професор кафедри виробництва будівельних виробів та конструкцій;
  • Гедулян С.І.-доцент кафедри процесів, апаратів в технології будівельного виробництва;
  • Гілодо О.Ю.-завідувач кафедри металевих, дерев'яних і пластмасових конструкцій;
  • Дмитрік Н.О. - доцент кафедри архітектури будівель та споруд;
  • Карпюк В.М. - професор кафедри залізобетонних конструкцій та транспортних споруд;
  • Крутій Ю.С. - проректор з НПР;
  • Мовчан С.П. - директор бібліотеки;
  • Петришин Г.П. - професор Національного університету "Львівська політехніка" (за згодою);
  • Петрук А.С. - заступник директора бібліотеки;
  • Сташенко М.С. - асистент кафедри дизайну архітектурного середовища;
  • Слепцов О.С. - професор кафедри архітектури будівель та споруд;
  • Сур'янінов М.Г. - завідувач кафедри будівельної механіки;
  • Уреньов В.П. - директор Архітектурно-художнього інституту, завідувач кафедри архітектури будівель та споруд.

Ознайомитися з фаховими періодичними виданнями академії можна за посиланням - https://odaba.edu.ua/library/periodicals/professional-editions

Редакційно-видавничий відділ спеціалізується на виданні продовжуваних періодичних видань академії, матеріалів конференцій, монографій, авторефератів, підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, інструкцій до лабораторних та практичних робіт, матеріалів самостійної роботи студентів та з обміну навчально-методичним досвідом, навчальних планів та програм, бланків та форм звітності по організації навчального процесу та інш.

Заява на надання поліграфічних послуг

Заява на присвоєння Міжнародного стандартного номеру книги (ISBN)

Інструкція з надання ISBN в ОДАБА

вул. Дідріхсона, 4 (Адміністративно господарська частина). Одеса, Україна 65000