Новини

Новини

З 30.06.2024 р. по 07.07.2024 р. була здійснена академічна мобільність

З 30.06.2024 р. по 07.07.2024 р. була здійснена академічна мобільність доцента кафедри залізобетонних конструкцій і транспортних споруд, к.т.н. ЧЕРНЄВОЇ Олени Станіславівни у Словацькому технологічному університеті.

Новини

Відкрито новий набір українських студентів для навчання за міжнародною програмою DAAD Ukraine digital

Відкрито новий набір українських студентів для навчання за міжнародною програмою DAAD Ukraine digital у рамках співпраці Технічного університету Карлсруе [Karlsruhe Institute of Technology] та АХІ ОДАБА  

Новини

Відкрито конкурс для здійснення академічної мобільності у межах програми ЄC ERASMUS+ КA1

Відкрито конкурс для здійснення академічної мобільності у межах програми ЄC ERASMUS+ КA1 на 1 семестр 2024-2025 н.р. в Анхальтському університеті прикладних наук (м. Анхальт, Німеччина)

Новини

Науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективні напрямки інноваційного розвитку міста»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ІV міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективні напрямки інноваційного розвитку міста», яка буде проходити 7-8 листопада

Новини

Програма і збірник тез наукової конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини», яка відбудеться 13 - 15 червня 2024 р.

Новини

ОДАБА виступила партнером Вроцлавської щорічної конференції з питань охорони здоров"я та способу життя.

Вже традиційно, шостий рік поспіль, ОДАБА виступає партнером Вроцлавської щорічної конференції з питань охорони здоров'я та способу життя. Організатор конференції: Вроцлавський університет, Факультет права, адміністрування та економіки (м. Вроцлав, Польща).