Новини

Новини

Центр доакадемічної освіти допомагає у підготовці до вступу у ЗВО

Центр доакадемічної освіти ОДАБА вже багато років допомагає у підготовці до вступу у ЗВО. Фахівці центру готують майбутніх абітурієнтів до ЗНО з 6 дисциплін і вступного творчого конкурсу (рисунок, архітектурна композиція та живопис).

Новини

Оголошення про відкриту зустріч. Посилання на зустріч.

Запрошуємо усіх бажаючих на відкриту он-лайн зустріч з експертною групою під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Архітектура та містобудування» (третій рівень вищої освіти) з використанням технічних засобів відеозв’язку.

Новини

Міжнародна Інтернет-конференція «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XIІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», проведення якої передбачено 21-22 жовтня 2021 р.  

Новини

Міжнародний науковий семінар «Моделювання та оптимізація будівельних композитів»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародного наукового семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», проведення якої передбачено 19-20 листопада 2020 р

Новини

Проект ОДАБА та ПДАБА здобув перемогу у програмі «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна»

Проект Одеської державної академії будівництва та архітектури та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури здобув перемогу у програмі «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна», що фінансується Британською Радою та Європейським Союзом

Новини

Програма науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток маркетингової діяльності в умовах економічної глобалізації»

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі ХIІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції фахівців, магістрантів, аспірантів та науковців, яка відбудеться 9-10 червня 2021 р.