Наукометричні дослідження


Аналіз публікаційної діяльності вчених ОДАБАОзнайомча інформація для науковцівНаукова періодика України в наукометричних базахПерелік міжнародних журналів в БД ScopusПерелік міжнародних журналів в БД Web of ScienceПерелік наукових професійних виданьНаукові бази даних та пошукові системиРейтинги Вищих закладів України за кількістю публікаційПосилання на статті вчених академії, які проіндексовані БД Scopus та Web of ScienceПрезентації з проведених бібліотекою семінарів


Шановні науковці!

Звертаємо Вашу увагу, що з 11 квітня 2022 року з'явилася можливість скористатися безкоштовно доступом до 5 наукових ресурсів від Research4Life: Hinari, AGORA, OARE, ARDI та GOALI.

Доступ можливий із усіх комп'ютерів, підключених до академічної мережі.
Research4Life надає доступ до академічних і професійних текстів, що рецензуються, зокрема до журналів і книг.
Розподіляться за програмами: «Дослідження в галузі охорони здоров'я» (Hinari), «Дослідження у сільському господарстві та харчових технологіях» (AGORA), «Дослідження у галузі навколишнього середовища» (OARE), «Дослідження розвитку та інновацій» (ARDI) та «Дослідження з правосуддя» (GOALI).

Логін та пароль один для усіх, та видається тільки співробітникам, студентам та науковцям академії у відділі інформаційних технологий бібліотеки.

Дистанційно працювати з базою можна тільки з нашої країни та вказуючи одну IP адресу компютера з якого будете працювати. Адресу IP  та питання щодо бази надсилати на пошту bib@ogasa.org.ua

Безкоштовний доступ до Taylor&Francis Group
Taylor & Francis Group – міжнародне книжкове видавництво зі штаб-квартирою у Великій Британії. Являє собою один із підрозділів британської компанії Informa. Видавництво спеціалізується на публікації академічної літератури та наукових журналів.
Компанія Taylor&Francis Group надала нашій бібліотеці безкоштовний тестовий доступ до своїх матеріалів для дослідників нашої академії до 31 січня 2021 р.
Доступ до ресурсів можна отримати через сайт - https://www.taylorfrancis.com.
Логін: bib@ogasa.org.ua Пароль: 01091930!libOd Доступ лише з IP адреси академії.
До 15 грудня 2021 року діє тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Для налаштування тестового доступу Вам необхідно перейти за покликанням:

  1. Доступ до електронних журналів (статті з журналів можна завантажувати у форматі PDF); 

  2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн)

Нагадуємо, що триває доступ до баз даних Scopus, ScienceDirect (електронні книги), Web of Science та Springer Nature
Користувачі, що вже мають віддалений доступ до наукометричних баз, можуть користуватися далі, але кожні 6 місяців необхідно здійснювати вхід до баз даних у локальній мережі ОДАБА.
Якщо Ви не маєте віддаленого доступу:
 Для Web of Science
  1. Зареєструйте кабінет з локальної мережі ОДАБА;
  2. Працюйте дистанційно за вашим логіном та паролем
Для Scopus
  1. Зареєструйте кабінет з локальної мережі ОДАБА;
  2. Напишіть листа на bib@ogasa.org.ua в якому вкажіть своє ПІБ, інфтитут, кафедру та e-mail, який використовували під час реєстрації. На ваш e-mail буде надіслано інструкцію з реєстрації віддаленого користувача.
Для Springer Nature
  1. Зареєструйте кабінет з локальної мережі ОДАБА
  2. Працюйте дистанційно за вашим логіном та паролем