Запрошення на навчання

Як отримати запрошення

 

Запрошення видаються закладами вищої освіти (далі ЗВО), які мають ліцензію на підготовку іноземців за акредитованими напрямами (спеціальностями), іноземцям, щодо яких ЗВО надається згода на прийом на навчання (стажування) за обраною спеціальністю, на отримання післядипломної освіти, навчання в аспірантурі та докторантурі незалежно від країни походження іноземця, строків та форми навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»).
 
Також послуги з організації набору іноземців на навчання можуть здійснювати суб’єкти господарювання (резиденти та нерезиденти) за наявності укладених із навчальними закладами договорів щодо надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»).

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури (далі ОДАБА) видає іноземцям запрошення на навчання за формою, встановленою МОН України.

 

Для отримання запрошення на навчання іноземцям слід звертатися з листом (поштою, телефоном: +38(048)723-09-51 або e-mail: cps@ogasa.org.ua) у деканат по роботі з іноземними студентами (далі ЦПС) з проханням про прийняття у ОДАБА на навчання.

 

Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання:
1) копія паспортного документа іноземця;
2) копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки.
3) письмова згода на збір та обробку персональних даних ;

 

Після отримання бланку запрошення на навчання до ОДАБА іноземець зобов’язаний здійснити оплату візової підтримки за реквізитами на рахунок Українського державного центру міжнародної освіти за посиланням.

 

Уповноважене державне підприємство на підставі даних електронного журналу щотижня надає відповідним дипломатичним представництвам та консульським установам України інформацію щодо зареєстрованих запрошень (візову підтримку).

 

Запрошення на навчання необхідне для:
одержання візи на в’їзд до України;
підтвердження мети в’їзду під час проходження паспортного контролю (перевіряється прикордонниками);
зарахування до академії.

 

Для отримання в’їзної візи іноземцю слід звернутися до найближчого Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про її отримання, приклавши до заяви запрошення на навчання в ОДАБА.

 

Для громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Російської Федерації, Таджикистану і Узбекистану запроваджено безвізовий режим в’їзду в Україну.

 

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити ЦПС ОДАБА  (поштою, телефоном: +38(048)723-09-51  або e-mail: cps@ogasa.org.ua) про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення їх зустрічі в аеропорту.

 

У міжнародних аеропортах міст Одеса, Київ - Бориспіль, Жуляни Вас зустріне представник ОДАБА або його довірене лице.