Міжбібліотечний абонемент (МБА)

Міжбібліотечний абонемент (МБА) надає можливість користувачам отримувати необхідні документи з фонду Одеської національної научної бібліотеки.
По МБА обслуговуються зареєстровані читачі бібліотеки ОДАБА.
Обслуговування по МБА включає бібліографічну підтримку запитів, пошук в різних базах даних, надання документів в оригіналах в тимчасове користування читачу відповідно замовлення  для використання у наукових, освітніх, виробничих і культурно-просвітницьких цілях.
З фондів ОННБ по МБА видаються оригінали видань, за винятком дисертацій, рукописів, нот, газетних підшивок, періодичних видань за поточний рік, цінних та рідкісних видань, довідкової літератури, матеріалів великого формату, документів підвищеного попиту. 
Для отримання документів по МБА треба заповнити стандартний бланк-замовлення та принести його у довідково-бібліографічний відділ. Або відправити за адресою: bib@odaba.edu.ua з позначкою МБА. Наш співробітник візьме необхідну літературу на наступний день після заказу.
Документи з фонду ОННБ передаються у тимчасове користування на строк від 7 до 14 днів (залежно від наявності у фондах бібліотеки достатньої кількості примірників виданого документа та читацького попиту на нього).
Бібліографічні відомості про документ з фонду ОННБ можна уточнити за допомогою Електронного каталогу (http://catalog.odnb.odessa.ua/opac/index.php).
Матеріальну відповідальність за збереження видань, отриманих по МБА у тимчасове користування, несе користувач, який замовив видання. Загублений або зіпсований документ, отриманий по МБА, користувач повинен замінити аналогічним або іншим документом, визнаним бібліотекою рівноцінним.
Бланк МБА