Дистанційне замовлення та бронювання літератури

Для віддаленого замовлення документа зайдіть в електронний каталог бібліотеки, розташований на сторінці «Бібліотека», розділ «Електронні ресурси», «Електронний каталог» Використовуючи поля пошуку (автор, назва, ключові слова) знайдіть цікавий Вас документ.

Випишіть шифр і бібліографічний опис документа. Заповніть форму вказавши ПІБ, номер групи (студент) / кафедра (співробітник), документ який хочете забронювати, вкажіть дату на коли саме він Вам необхідний і контактні дані для зворотного зв'язку. Залежно від кількості документів і їх наявності Вам дадуть відповідь співробітники бібліотеки протягом 3-х годин.

Виконане замовлення зберігається протягом двох робочих днів. Документи, що не витребувані читачами протягом цього терміну, розставляються в фонд, а заявка видаляється.

На час карантину друкована література з фонду не видається.  Електронні версії відправляються на ел. пошту вказану читачем, або через соціальні мережі (Telegram, Viber)

Якщо у вас є запитання, будь ласка напишить нам на електронну пошту – bib@ogasa.org.ua, або у соц. мережі.