21 листопада відбулася "Студентська осінь 2013"

Зображення 21 листопада відбулася "Студентська осінь 2013" 2013
21 листопада 2013 року в Єврейському культурному центрі "Beit Grand" відбулося чудове подія: "Студентська осінь ОДАБА 2013", яке зібрало безліч талантів від першого до п'ятого курсу.
Студенти на вищому рівні змагалися в трьох номінаціях: вокал, "хто розсмішив" і танець. Вокальні номери відрізнялися своїм професіоналізмом і емоційністю. Особливо хотілося б відзначити елегантність і стиль вокалістів. КВН поповниться новими талантами, адже давненько нас не радували команди з перших курсів. Що приємно, зустрічалися свої, власне написання, жарти і мініатюри.

А Екус, як завжди, відзначився своєю ідейністю і оригінальністю. Їм вдалося вмовити взяти участь у своїй мініатюрі всіх членів журі. У танцювальному конкурсі всіх порадувало ніжне виступ ахи, яке повністю відрізнялося за стилістикою від їх минулих виступів. Отже, підіб'ємо підсумки:

Кращою актрисою конкурсу стала - Мочалина Юлія (СТІ)

Кращий актор - Курбанбаев Анвар (ІІЕС)

Номінація "Кращий вокальний номер" - Екус
Номінація "Краще КВН виступ" - ІСІ
Номінація "Кращий танцювальний номер" - АХИ

Загальний залік:
3 місце - ахи (72 бали)
2 місце - Екус, ІІЕС (80 балів)
1 місце - СТІ (82 бали)