Україна - Туркменістан: на шляху розвитку партнерства

Зображення Україна - Туркменістан: на шляху розвитку партнерства 2013
Україна - Туркменістан: на шляху розвитку партнерства

У листопаді 2013 року в Міжнародному університеті нафти і газу (г.Ашгабат, Республіка Туркменистан) відбулося перше засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Туркменістану і України, порядок денний якого визначала питання, пов'язані з завданнями подальшого співробітництва обох країн у сфері вищої освіти і науки, а також, для участі в Міжнародній виставці і наукової конференції «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя і могутності». До складу української делегації входив ректор нашої академії - Віталій Степанович Дорофєєв.
  В ході роботи делегації з туркменськими колегами і Віталієм Степановичем були обговорені умови укладення договору про наукове та науково-технічне співробітництво, і доповненням до стандартного договору про двостороннє обміні студентами. Підсумком переговорів є домовленість про видання спільних навчальних посібників і підручників з таких дисциплін як будівельне матеріалознавство, розрахунок конструкцій з урахуванням сейсмічних навантажень, а також архітектура будівель і споруд.