14 травня відбулася зустріч студентів з ветераном Великої Вітчизняної війни

Зображення 14 травня відбулася зустріч студентів з ветераном Великої Вітчизняної війни   2014
Зустріч студентів з ветераном Великої Вітчизняної війни
Кафедра українознавства ОДАБА (організатори доценти к.і.н. Латишева Л. П. і к.і.н. Соколова Л. С.) разом з музеєм ОДАБА (директор Чупіль Л. С.) і бібліотекою (бібліотекар І категорії Ролевич Г. М.) організували 14 травня 2014 р. в приміщенні музею зустріч студентів першого курсу факультетів КПЦБ-128-131, АД-117, МШ-104 з ветераном Великої Вітчизняної війни Васильєвим Антоном Спиридоновичем 1918 року народження, – учасником фінської кампанії 1940 р., битв за Москву, Сталінград, Берлін, на Дальньому Сході.

Студенти з великою зацікавленістю прослухали яскраву розповідь ветерана про фронтові події, найбільш пам’ятні епізоди, задавали багато запитань. Зустріч закінчилась груповим фотографуванням, покладанням квітів до пам’ятника загиблим під час ІІ Світової війни викладачам і студентам ОДАБА.