21 травня відбулася Художньо - літературна конференція

Зображення 21 травня відбулася Художньо - літературна конференція 2014
Шекспір: погляд крізь століття

21 травня 2014 року викладачі кафедри українознавства Л. Б. Думанська та А. Л. Старунова спільно з бібліотекарем І категорії Г. М. Ролевич провели науково-теоретичну конференцію, присвячену 450-річчю від дня народження Уільяма Шекспіра «Шекспір: погляд крізь століття».

У заході взяли участь студенти груп ЕП-157, 158, ЗтК-112, ОМ-107. Під час конференції було заслухано 8 доповідей, у яких було висвітлено цікаві факти із життя У. Шекспіра, розглянуто значення творчості У. Шекспіра для сучасності, твори драматурга, перекладені відомими українськими митцями.

Усім присутнім дуже сподобалося декламування сонетів №11, №13 болгарською, українською, німецькою та англійською мовами, монолог Гамлета «Бути чи не бути» українською та англійською мовами.

Студенти із задоволенням прослухали всіх доповідачів, дізналися багато нового про видатного драматурга та поета.