9 березня пройшов урочистий захід - конкурс Міс ОДАБА 2018.

Зображення 9 березня пройшов урочистий захід - конкурс Міс ОДАБА 2018. 2018

9 березня відбулося урочисте захід - конкурс Міс ОДАБА 2018. Його підготовкою і проведенням займався Студентська рада академії. Захід відбувся в клубі Atlantic, його відвідали студенти академії, адміністрація та викладачі. Всього в Міс ОДАБА 2018 взяло участь 10 конкурсанток, представниць з усіх інститутів та факультетів академії.

Переможницею конкурсу стала студентка ахи Пульчі Карина. Віце-Міс стала Липченко Тетяна - студентка факультету Екус. Міс глядацьких симпатій по праву належить Оласюк Анастасії - студентці ІГСГІ. Також серед учасниць були розподілені звання Міс посмішка, чарівність, артистизм, грація, витонченість, натхнення, чарівність. Переможниць нагороджував ректор академії - Ковров Анатолій Володимирович. Студентська рада академії приносить подяку Профкому студентів ОДАБА за надані призи - толстовки і футболки з фірмовою символікою.