з 25 по 28 травня 2015 р. відбудеться II тур Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Міське будівництво та господарство».

Зображення з 25 по 28 травня 2015 р. відбудеться  II тур Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Міське будівництво та господарство». 2015
Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді

за спеціальністю - Міське будівництво та господарство серед студентів технічних вищих навчальних закладів

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2014 року за № 1506 на базі Одеської академії будівництва та архітектури з 25 по 28 травня 2015 р. відбудеться II тур Всеукраїнської олімпіади 2014/2015 навчального року за спеціальністю «Міське будівництво та господарство». Для участі у ІІ етапі запрошуються переможці І-го етапу з вище названої спеціальності вищих навчальних закладів України.
Повідомлення про участь студентів у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади просимо надіслати до 15 квітня 2015р. на адресу оргкомітету:

65029 м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, кафедра «Міського будівництва та господарства» на електронну пошту: ogasagsh@ukr.net. Детальна інформація про умови проведення олімпіади приведена на сайті академії http://www.ogasa.org.ua/

Реєстрація учасників олімпіади відбудеться 25 травня 2015р. з 8-00 до 13-00 у холі корпусу Будівельно-технологічного інституту за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 28.

Студентам необхідно мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження (для іногородніх).

Усі витрати, пов`язані з відрядженням студентів та науково-педагогічних працівників (проїзд, плата за проживання, харчування тощо) здійснюється за рахунок Вашого навчального закладу. Квитки на зворотний проїзд учасники олімпіади повинні придбати самостійно та заздалегідь.

Проїзд від залізничного вокзалу трамваєм №28 або маршрутним таксі №127 до зупинки − «вул. Льва Толстого».

Довідки за телефоном : 067-851-98-28 Ващинська Олена Андріївна.
Оргкомітет