Відвідування студентами академії ветеранів Великої Вітчизняної війни

Зображення Відвідування студентами академії ветеранів Великої Вітчизняної війни 2015
Зустріч студентів академії з ветеранами
Сьогодні, за ініціативи Студентської ради академії, студенти нашої академії відвідали і привітали 14 ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Ми висловили ветеранам наші слова подяки за їх подвиг в 1945 році і поклялися пам'ятати і шанувати цей великий подвиг!
Ветерани були раді такому візиту і поділилися з нами багатьма фронтовими історіями і випадками.
Крім квітів і поздоровлень студентами була підготовлена ​​гуманітарна допомога ветеранам у вигляді продуктів харчування.
В кінці зустрічі нами було складено перелік того, чим ми можемо допомогти ветеранам (побілити стіни, поклеїти шпалери, по прибирати і т.д.) який ми хочемо реалізувати протягом травня. Для цього будуть створюватися добровольчі загони допомоги ветеранам. Всіх небайдужих просимо підключитися до цієї доброї справи!