Зображення 14 квітня відбулась студентська наукова конференція «Рафаель Санті: життєвий та творчий шлях».  2018
До Дня Європи та до 535-річчя від дня народження Рафаеля Санті

14 квітня в читальному залі бібліотеки Одеської державної академії будівництва та архітектури відбулась студентська наукова конференція «Рафаель Санті: життєвий та творчий шлях». В конференції брали участь студенти Архітектурно-художнього факультету.

З науковими доповідями, підготовленими під керівництвом доцента кафедри українознавства, кандидата історичних наук Макушиної Ганни Ігорівни, виступили студенти групи А-119. В конференції брала участь бібліотекар І категорії Ролевич Галина Микитівна. Доповіді були присвячені проблемним питанням життя та творчості великого художника.