З 15 по 17 травня було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з опору матеріалів.

Зображення З 15 по 17 травня  було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з опору матеріалів. 2018
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06 грудня 2017 року "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади в 2017/2018 навчальному році" з 15 по 17 травня 2018 року в Одеській державній академії будівництва і архітектури було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з опору матеріалів.

Основною метою олімпіади є розвиток у студентів творчих здібностей та підтримка інтересу до науково-дослідної діяльності,розвиток мотивації до подальшого удосконалення своїх знань.

Участь в олімпіаді прийняли участь 54 студенти з 21 ВНЗ України. Олімпіада проводилась для студентів двох категорій:

які вивчають дисципліну в поточному навчальному році (30 учасників);

які вивчили дисципліну в минулих навчальних роках (24 учасника).

Учасникам було запропоновано розв'язати по 9 задач.

Призерами олімпіади стали:

в категорії студентів, які вивчають дисципліну в поточному навчальному році:

I місце - Спаський Василій Микитович (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ")

II місце - Омелюх Антон Ігорович (Національний технічний університет України "Кіївський політехнічний інститут" ім. Ігоря Сикорського)

III місце - Самофал Костянтин Ігорович (Національний технічний університет України "Кіївський політехнічний інститут" ім. Ігоря Сикорського)

в категорії студентів, які вивчили дисципліну в минулих навчальних роках:

I місце - Писаний Костянтин Сергійович (Одеська державна академія будівництва та архітектури)

II місце - Сібрятко Ярослав Дмитрович (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ")

IІI місце - Гречин Василь Миколайович (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут")

Переможців олімпіади було нагороджено дипломами І-ІІІ степенів, усі конкурсанти отримали сертифікати. Грамотами було відзначено креативних учасників, які застосували оригінальні рішення при розв¢язку конкурсних завдань.

Вітаємо переможців олімпіади і дякуємо усім конкурсантам за участь. Бажаємо вам успіхів в подальшому навчанні та професійній діяльності.

Офіційний партнер заходу - компанія Прогрестех-Україна:

постачальник інжинірингових послуг провідним світовим виробникам авіатехніки, проектних рішень аеропортам та іншим інфраструктурним об’єктам цивільного призначення. Найбільший замовник і партнер Прогрестех-Україна - компанія Boeing.м

Фотографії олімпіади: https://drive.google.com/drive/folders/17g_fS2RuChwUEFkGkn1bSRcZAntVgX53?usp=sharing

Фотографії нагородження: