18 травня було проведено ІІ студентську наукову конференцію

Зображення 18 травня було проведено ІІ студентську наукову конференцію 2018
«КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ЄВРОПИ І УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ, ОХОРОНА І СУЧАСНИЙ СТАН»

ІІ студентськанауковаконференція
(присвячується Дню Європи в Україні)

18 травня кафедра українознавства провела ІІ студентську наукову конференцію «Культурна спадщина Європи і України: історія, охорона і сучасний стан», присвячену Дню Європи в Україні.

Відкрив конференцію т.в.о. ректора академії д.т.н., проф. Ю. С. Крутій. З вітальним словом виступили: начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради, дійсний член Українського національного комітету ICOMOS Шелюгін А. І.; заслужений журналіст України, голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України Работін Ю. А.; президент організації «Міжнародний конгрес захисту прав і свобод громадян «Щит», головний редактор газети «Ассалам», професор Права Міжнародної кадрової академії, президент Союзу арабських організацій в Україні; член НСЖ України Дагер Салєх Мухамед.

Пленарне засідання було розпочато доповіддю-презентацією голови студентської ради Одеської державної академії будівництва та архітектури Чистякова Артема на тему: «Збереження історичного вигляду міста в швидкому розвитку урбаністичного стилю»

З науковими доповідями-презентаціями виступили студенти архітектурно-художнього інституту, інженерно-будівельного інституту, факультету економіки та управління в будівництві, інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії.

За результатами секційного засідання головою наукового комітету завідувачем кафедри українознавства, д.і.н., проф. Цубенко В. Л. були підведені підсумки роботи конференції.

По закінченні конференції студентам учасникам було вручено сертифікати.

19 травня 2018 р. студенти взяли участь у П’ятому Одеському міжнародному фестивалі середньовічної культури «Порохова вежа» (лицарські бої, конкурси, квест, театралізовані вистави, майстер класи).

Сертифікат Бершацький
Програма День Европы_2018