Зображення Відбулася XXVIII Всеукраїнська конференція «НОВІ МАТЕРІАЛИ І ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ» 2018
XXVIII Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених за темою «Нові матеріали і технології в будівництві» в цьому році була надзвичайно цікавою.

Ректор академії Ковров А.В. Привітав учасників конференції та нагородив переможців та учасників I конкурсу НДРС по «Будівництву і архітектурі».

Також доповідали здобувачі вищої освіти та учасників конкурсу НДРС:
1. Шишман Злата «Особливості Одеської школи живопису, її становлення та розвиток». Наукові керівники – доц. Герасімова Д.Л., доц. Сакалюк В.Н.

2. Заярко Вікторія «Оптичні ілюзії у сучасній архітектурі». Наукові керівники – к.арх.н., доц. Польщікова Н.В.

3. Божко Євгенія «Академічна освіта як основа професійної художньої творчості». Наукові керівники – доц. Герасімова Д.Л., доц. Сакалюк В.Н.

4. Ткач Ул’яна «Забезпечення досяжності середовища центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченко для маломобільних груп населення». Науковий керівник – к.т.н., доц. Даніленко А.В.

5. Ярошенко Сергій, Карпова Анастасія «Фортеці Подністров’я». Наукові керівники – к.арх.н., доц. Польщікова Н.В.

6. Заікіна Поліна «Будівництво Ельбської філармонії у м. Гамбург». Науковий керівник – доц. Лукашенко Л.Е.

7. Сирбул Марія «Зимні сади (історичний досвід)». Науковий керівник – д.арх.н., проф. Василенко О.В.

8. Кусурсуз Валерія «Аналіз території дендропарку «Перемога» з урахуванням досяжності для маломобільних груп населення». Науковий керівник – к.т.н., доц. Даніленко А.В.

9. Антонова Дар’я «Напружено-деформований стан підсилених вуглепластиком пошкоджених залізобетоних елементів за дії циклічного навантаження». Науковий керівник – к.т.н., доц. Майстренко О.Ф.

Всі доповіді були актуальні та цікаві, а в кінці конференції виступив учасник прямих ефірів проекту «Голос країни» Олександа Чекмарьов.

Більше фото з конференції за посиланням:

Переглянути фото