XXXII міжнародна наукова конференція з економічного та соціального розвитку.

Зображення XXXII міжнародна наукова конференція з економічного та соціального розвитку. 2018
21-22 червня в ОДАБА була проведена міжнародна наукова конференція з економічного та соціального розвитку, ЕSD конференція.

Конференція проводилася спільно з Університетом Північ (Хорватія), Варшавським університетом (Польща) та Університетом Мухамеда 5 (Марокко).

За результатами роботи конференції підготовлено та опубліковано збірник анотацій та збірник наукових праць, в який увійшли 36 статей. З них 18 статей підготовлено викладачами нашої академії.

В день конференції було зареєстровано 70 учасників, з них 8 – іноземні представники. Усі доклади були представлені на англійській мові. Збірник наукових праць буде індексовано міжнародною наукометричною базою Web of Science.