Відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти

Зображення Відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти 2018
1 вересня 2018 року відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Одеської державної академії будівництва та архітектури. З привітальними словами до студентів першого року навчання звернулися ректор академії проф. Ковров Анатолій Володимирович та почесні гості:

Рябоконь Петро Мусійович, заступник Одеської міського голови;

Етнарович Олег Володимирович, депутат Одеської міської ради, випускник академії;

Резнік Ігор Йосипович, народний депутат Верховної ради України 4 скликання, випускник академії;

Крючков Леонід Яковлевич, голова правління ТОВ "Стікон”, випускник академії;

Малік Борис Миколайович, директор виробничо-будівельно-монтажного об’єднання "Одесбуд”, випускник академії;

Панов Борис Миколайович, начальник управління капітального будівництва Одеської міської ради, випускник академії;

Бочорішвілі Давид Муртазович, президент будівельної компанії ”Зарс”, член Наглядової ради академії, випускник академії 1984 року;

Бочорішвілі Георгій Давидович, голова ради директорів будівельної компанії ”Зарс”, депутат Одеської міської ради 4 скликання;

Коробчинський Артур Олександрович, президент ТОВ "Інтобуд”, випускник академії.

Почесні гості побажали нашим першокурсникам успішного професійного становлення в одному з найкращих закладів вищої освіти України.

Також було проведено розіграш ноутбуків серед студентів, які отримали сертифікати за найкращі результати під час пробного тестування на днях відкритих дверей та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Подарунки надали будівельна компанія ”Зарс” та будівельний альянс ”KONA”.

По закінченні заходу директори інститутів запросили першокурсників та їх батьків на урочисті збори до аудиторій для ознайомлення з навчальним процесом та студентським життям академії.

Святкову атмосферу учасникам церемонії створили Профком студентів тематичною фотозоною та флешмобом.

Щиро вітаємо всіх першокурсників зі вступом до нашої академії й бажаємо успіхів у навчанні!

Більше фото за посиланням