Cтуденська мобільність в Університеті «Північ» (Хорватія)

Конкурс на проходження навчання за проектом академічної мобільності (Erasmus+ KA102) в Університеті «Північ» (University North), м.Вараждін, Хорватія.
Термін навчання: 1 семестр
У конкурсі можуть прийняти участь студенти 3 та 5 курсу, денної форми навчання, Інженерно-будівельного інституту.
Для того, щоб прийняти участь у конкурсі необхідно підготувати наступні документи:
  1. Application form (у додатку).
  2. Motivational letter.
  3. Curriculum Vitae (Europass form).
  4. Proof of knowledge of the English language.
  5. Certificate of Student Status and certificate from the dean's office about the average score.
Curriculum Vitae повинно бути підготовлене у формі Europass відповідно до інструкцій та шаблонів, доступних на: https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
Всі документи, що подаються, повинні бути на англійській мові.
Документи необхідно надіслати одним документом .pdf на електронну адресу intercom@ogasa.org.ua, або надати у паперовому виді у відділ міжнародних зв’язків ОДАБА (корпус ГС, 1 поверх)

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародних зв’язків, або за телефоном:  +38 048 7 298 548

Application form