Програма міжнародної наукової конференції «Структуроутворення, міцність та руйнування композиційних будівельних матеріалів та ко

Шановні колеги!

Публікуємо програму міжнародної наукової конференції «Структуроутворення, міцність та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій», яка буде проходити  23 – 24 квітня 2019 р. в ОДАБА.

Метою конференції є вдосконалення та розвиток міжнародного співробітництва вчених і виробників при вирішенні проблем проектування та виготовлення будівельних матеріалів та конструкцій.

23 квітня передбачена робота у приміщенні філії кафедри ВБК при ТОВ «ПСГ «Камбіо-інвест»» за адресою Миколаївська дорога, 253.

24 квітня передбачено  розгляд стендових доповідей та проведення круглих столів в навчально-лабораторному корпусі будівельно-технологічного інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: вул. Старопортофранківська, 28.