Зображення Відвідування проф. Коврова А.В. Національної Вищої Архітектурної школи у місті Марсель (Франція) 2019

Зовсім недавно відбувся візіт ректора академії, проф. Коврова А.В. у Національну Вищу Архітектурну школу у місті Марсель (Франція) та зустріч з директором школи проф. Елен Корсет-Майлард на предмет обговорення спільних проектів та перспектив подальшого співробітництва.

Слід зазначити, що наші ЗВО об’єднує тривала історія співпраці. У 2006 році між нашими закладами укладено договір про співпрацю, а у 2018 році договір повторно вступив в дію. У рамках цього співробітництва постійно йде плідна робота. Щороку до 3-х студентів беруть участь в програмі подвійних дипломів, проходячи навчання за магістерською програмою. На протязі тринадцяти років співпраці було здійснено підготовку більш ніж 25-ти студентів, які здобули ступень магістра з «Архітектури», більшисть з них на даний час працевлаштовані та займають ведучі позиції в сфері архітектури, в тому числі в організаціях Франції. Викладачі Академії також неодноразово здійснювали відвідування Національної Вищої Архітектурної школи у місті Марсель у рамках роботи різноманітних освітньо-наукових та професійних проектів.