Ректори українських вишів потрапили до списку найкращих у світі. Рейтинг

Зображення Ректори українських вишів потрапили до списку найкращих у світі. Рейтинг 2024

Україна посіла 34 місце у рейтингу найкращих країн, де рівень якості та результативності ректорів та університетів на користь громадян був найвищим. Крім того, Міжнародне агентство державних, корпоративних та приватних рейтингів оприлюднило також список найкращих керівників закладів вищої освіти.

Методологія рейтингу базується на діяльнісному підході за низкою критеріїв. Зокрема досягнення студентів, внесок університету в розвиток економіки країни, вплив на розвиток світу, країн, рівень професійного розвитку співробітників. Список найкращих опублікований на офіційному сайті IHBI .

815 місце в цьому списку посідає Анатолій КОВРОВ, ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Загалом в списку 37 ректорів ЗВО України. Зауважимо, що згідно Реєстру суб'єктів освітньої діяльності загалом в Україні налічується 560 ЗВО (включаючи філії та відокремлені структурні підрозділи)

Вітаємо ректора Академії!