Новини

Місяць цифрової грамотності. «Дія. Цифрова освіта».

Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». З метою підвищення рівня цифрової грамотності, просимо долучитися до усіх ініціатив та активностей.

Новини

Відкрито конкурс для викладачів академії на участь у проекті академічної мобільності Erasmus+

Участь у проекті академічної мобільності Erasmus+, KA1 – Learning Mobility of Individuals (Teaching) між Гданським політехнічним університетом The Gdańsk University of Technology (м. Гданськ, Польша) та Одеською державною академією будівництва та архітектури.

Новини

Програма міжнародної конференції «Моделювання та оптимізація будівельних композитів (Семінар МОБК)»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародного семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», який відбудеться 18-19 листопада 2021 року в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

17 листопада в ОДАБА відбудеться відкриття Міжнародної пересувної виставки

Новини

Набір на магістерську програму у Національній вищий школі архітектури у м. Марсель

Відкрито набір на магістерську програму у Національній вищий школі архітектури у м. Марсель [Франція], з можливістю отримання диплому, для студентів другого (магiстерського) рiвня.