Новини

Новини

Запрошуємо на відкриту лекцію з Інесою Лаур

Запрошуємо на відкриту лекцію з Інесою Лаур, яка проводить дослідження на базі Інституту бізнесу та інформаційних технологій Одеської державної академії будівництва та архітектури по програмi Visby - стипендіальна програма Шведського інституту

Новини

Запрошуємо взяти участь на X-Міжнародному Фестивалі архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії.

Запрошуємо взяти участь на X-Міжнародному Фестивалі архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії. Фестиваль пройде 15-16 квітня 2021 року в онлайн форматі.

Новини

Студенти академії взяли участь у  Всеукраїнській науковій онлайн-конференції

Студенти архітектурно-художнього інституту взяли участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ТА СВІТОВІЙ ІСТОРІЇ: СУЧАСНИЙ НАУКОВИЙ І ОСВІТНІЙ ДИСКУРС»

Новини

Шановні абітурієнти! ОДАБА розпочинає цикл екскурсій

Шановні абітурієнти, Одеська державна академія будівництва та архітектури розпочинає цикл екскурсій. У вас є унікальна можливість познайомитись з Інститутом гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії на індивідуальній екскурсії 26.03.2021 о 15:00.

Новини

Оголошення про відкриту зустріч. Посилання на зустріч.

Одеська державна академія будівництва та архітектури запрошує усіх бажаючих на відкриту онлайн зустріч з експертною групою під час проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми: «Економіка будівельного підприємства» із використанням технічних засобів відеозв’язку.

Новини

Конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Нові матеріали і технології у будівництві»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XXXІ-ї Всеукраїнської конференції «Нові матеріали і технології у будівництві», проведення якої передбачено 2-3 червня 2021 р.

Новини

Науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток маркетингової діяльності в умовах економічної глобалізації»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ХІI Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток маркетингової діяльності в умовах економічної глобалізації»

Новини

Науково-технічна конференція «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини», проведення якої передбачено 10-12 червня 2021 р. в ОДАБА

Новини

Науково-практична конференція «Стан, проблеми та перспективи розвитку сучасних міст»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стан, проблеми та перспективи розвитку сучасних міст», яка буде проходити 23-24 вересня 2021 р в ОДАБА