Новини

Новини

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у плануванні територій»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», проведення якої передбачено 05-07 жовтня 2023 р.

Новини

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Управління проектами: проектний підхідв сучасному менеджменті»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XIV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», проведення якої передбачено 19-20 жовтня 2023 р.

Новини

Академічна мобільність в Жешувському політехнічному університеті

Нещодавно була здійснена академічна мобільність у рамках програми ЄС Erasmus+KA1 старшим викладачем кафедри геодезії та землеустрою Інституту бізнесу та інформаційних технологій Шаргар Оленою Миколаївною.

Новини

Програма конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії»

Запрошуємо вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених  «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії», яка відбудеться 6 квітня 2023 р.

Новини

студенти Інституту бізнесу та інформаційних технологій, що проходять академічну мобільність в Університеті Пітешти (Румунія)

Наші Еразмус+ студенти Інституту бізнесу та інформаційних технологій, що проходять академічну мобільність в Університеті Пітешти (Румунія) прийняли участь та отримали перемогу у заході «Treasure hunt» від Erasmus Student Network Pitesti

Новини

Студентки архітектурно-художнього інституту стали фіналістами конкурсу Rebuild Ukraine Hackathon.

Студентки 3-го курсу архітектурно-художнього інституту нашої академії БАБЕНЦОВА Орина, ВЕРБОВЕЦЬКА Віталіна, КУРІЛОВИЧ Катерина,  СЛІПЧЕНКО Валерія взяли участь у Rebuild Ukraine Hackathon.