Новини

Новини

Програма і збірка матеріалів науково-практичної конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», 20

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами:  проектний підхід в сучасному менеджменті», 20-21 жовтня 2022 р.

Новини

Програма і збірка матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», 06-08 ж

Програма і збірка матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», 06-08 жовтня 2022 р.

Новини

Лист МОНУ Про онлайн-навчання для педагогічних працівників закладів освіти

омпанія Google Україна проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти»

Новини

З 12 по 16 вересня 2022 р. відбувся візит до Вроцлавського університету (Польща)

Директора Навчально-наукового інституту бізнесу та інформаційних технологій, к.е.н., доцента Петрищенко Наталії Анатоліївни та к.е.н., доцента кафедри економіки та підприємництва Пандас Анастасії Валеріївни.

Новини

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XIІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», проведення якої передбачено 20-21 жовтня 2022 р.