Новини

Новини

Програма і збірка матеріалів науково-практичної конференції «Енергоефективне місто. XXI століття», 10-11 листопада 2022 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Енергоефективне місто. XXI століття яка буде проведена 10-11 листопада 2022 року у дистанційному форматі.   

Новини

Програма і збірка тез науково-практичної конференції «Стан, проблеми та перспективи розвитку сучасних міст», 3-4 листопада 2022

 3-4 листопада запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Стан, проблеми та перспективи розвитку сучасних міст», яка буде проведена у дистанційному форматі.   

Новини

Фахівці академій стали переможцями конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки

16 вересня 2022 року на базі Національного університету цивільного захисту України відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки

Новини

Матеріали і програма науково-практичної конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи», яка буде проведена у дистанційному форматі 27-28 жовтня 2022 р.

Новини

Запрошуємо викладачів взяти участь у VIII конференції ETAEc 8-9 грудня 2022 року

У рамках міжнародного співробітництва Одеської державної академії будівництва та архітектури з Університетом Пітешти (Румунія) запрошуємо викладачів взяти участь у VIII конференції ETAEc.

Новини

Програма і збірка матеріалів науково-практичної конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», 20

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами:  проектний підхід в сучасному менеджменті», 20-21 жовтня 2022 р.